SMS.cz Adrenalin Cup

Na start 15. ročníku unikátního extrémně náročného závodu čtyřčlenných štafet se letos postavilo rekordních 56 týmů. Závod čtyřčlenných štafet, a zároveň MČR v extrémních sportech vyhrál tým Opel (viz foto) ve složení Jan Kubíček, Tomáš Ledník, Jan Škarnitzl a Lukáš Kubričan v čase 03:23:13.

Rekordně obsazený závod v sobě ukrývá čtyři disciplíny – běh, paragliding, MTB a kajak. Skvěle ho rozběhl Robert Krupička, český reprezentant v běhu do vrchu, když se za tým Opavanet/Salomon Run/NUTREND dostal na Lysou horu v čase 1:08:50. Těsně za ním doběhl Roman Skalský z týmu Radegast a Jiří Voják, který běžecký úsek loni vyhrál – oba skvělí čeští vrchaři.

[i]„Nakonec se nám tu ztrátu, kterou jsme v průběhu závodu nasbírali, podařilo stlačit a vyhráli jsme. Bylo skvělé, že se letělo, konečně si všichni z týmu zazávodili. A myslím, že právě ten padák byl pro celý závod rozhodující“, [/i]popisuje týmový výkon Kubričan, skvělý český kajakář, který si těsně před startem vlastnoručně zašíval svoji „šprajdu“.