Napijete se živé vody? (PR)

Napijete se živé vody? (PR)

Živá voda – mýtus z dávnověku, pohádek a bájí, jejichž autory odvál vítr již před mnoha desítkami či možná stovkami let. Tehdy lidé věřili, že mrtvá voda zaceluje rány a živá voda křísí, dává znovu život, druhou šanci… V současné době se však tlačí do popředí jiná náplň pojmu živá voda a to je voda plná života. Význam, ale hlavně dopad je v takovém případě, bohužel, úplně opačný než v pohádkách.

Co tedy dodat závěrem? Jste stále připraveni napít se bez obav „živé“ vody? Pokud ano, pak Hodně štěstí!, určitě ale ne Na zdraví! Více o pitné vodě a způsobech její přípravy naleznete na [redir=http://www.katadyn.cz newwindow]www.katadyn.cz[/redir].

[i]PR: Článek je placenou inzercí firmy [redir=http://www.katadyn.cz newwindow]Transalpinus s.r.o.[/redir] a jeho obsah nevyjadřuje názor HYDROredakce. Text neprošel redakční ani jazykovou úpravou.[/i]

Zkušenosti čtenářů

Joh

Pokud by ten borec na obrázku byl vodák, uritě by tu flašku s filtrem válel v lodi. Takže sice pije výbornou filtrovanou vodu, ale ze sosáčku vymáchaného ve smrtelně jedovaté okolní vodě. Myslím, že odpovědně konzumované přiměřené dávky lihovin jsou v našich zeměpisných šířkách mnohem účinější, protože zlikvidují i brebery, které ze sosáčku sklouzly do utrob smrtelně ohroženého organizmu. Ale to by bylo na jiný PR článek.
Už vůbec zde nelze opomenout situaci, kdy si nebohý vodák loknul té smrtelně jedovaté tekuté látky pulzující ve válci. Tuto situaci opět zdárně řeší odpovědně dávkovaná požitá lihovina. Přemýšlel již výrobce o náhubku který si nasadíme před vjezdem do válce, abychom eliminovali smrtelné nebezpečí?

Zmíněné stříbro, určitě působí antibakteriálně, ale už se u něj řeší jak moc je ve vyšších (než přírodně stopových) dávkách škodlivé (že je škodlivé se ví).

Střelec

Stříbro se běžně používá pro zkvalitnění vody při kosmických letech, stopové množství ve filtrech a ve vodě neškodí zdaleka tolik, jako olovo či cín ve směsi s olovem. Skutečně smrtící je stříbro jen ve formě koule větší než 6mm, pohybující se rychlostí 200m/s a vyšší:-))!

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: