Rodačka z Jablonce sídlící momentálně v Cardiffu, kde studuje film. Často fňuká, chybí jí naše hory, lesy. Bývala závodící dráhovou běžkyní. Běžkyní je stále, občas závodící, dráhová už moc ne. Jinak všeobecně docela sportovně založená.
Historky čerpá především ze svých punkových cest po všudemožnu. Ať už je to Gruzie, Rumunsko, Arménie anebo jen Rakousko s vodáckou partou a jejím partnerem/parťákem, který se ji snaží naučit něco málo z jeho umu.
Co se její kajakářské kariéry týče, vyniká především v počtu krys na počet řek. Celkově musela pivo z boty pít dvakrát, aby si nerozhněvala říční bohy.
Momentálně je ve fázi, kdy se snaží zašprajdovat napoprvé a rychle, jet rovně na tekoucí vodě a nepouštět pádlo. Ale pevně věří, že se jednou naučí jezdit tak, že zapadne do party, pro ní teď, vodáckých bezmozků.
Ve čtvrtém dílu bych ráda shrnula prázdninové vodácké momenty, abyste je měli pěkně pohromadě. Tak tedy…
Kde jsem to skončila? Že jsem chtěla od tohohle kluka zdrhnout? Zdrhnout od zimy a nebezpečí, ale že než jsem si stihla vymyslet a promyslet chytrou záminku, už jsme seděli v autě do Rakouska? Tak, tak. Jedu do cizího kraje, s cizími mravy a s cizím jazykem. Nemyslím ani tak Rakušáky jako kajakářský klan.
V první kapitole jsem se lehce zmínila o těžkosti života holky, co se zabouchla do vodáka. Tyto problémy jsou často obecně zlehčovány, a proto bych je ráda uvedla na pravou míru a zdůraznila, že by se o nich mělo diskutovat.
„Ahoj! Ahoj! Ahoj!“ volám všude zmateně. Kdyby jen zmateně, já volám i nadšeně! Je to jako tik, nedá se kontrolovat. Když odcházím z trafiky s lístkem, i s paní jízdenkářkou se loučím neformálním pozdravem. A pak celá opocená a rudá zdravím pana řidiče taktéž.